Початок зими — чудовий привід оновити дзвінок на телефоні. Тримайте українську версію новорічного хіта Jingle Bells — “Дзвоники дзвенять” з репертуару гурту “Шпилясті кобзарі”. Нижче ви можете скачати різні варіанти цієї мелодії. Хочемо зауважити, що лише на нашому сайті знаходяться оригінальні матеріали, яких немає на жодному іншому ресурсі.

Ми надаємо всі матеріали повністю безкоштовно. На знак подяки, ви можете підтримати наш проект, перерахувавши будь-яку суму на картку Приватбанку 5168 7422 2737 9991 (Боровець Оксана Олександрівна).

Шпилясті кобзарі — Jingle Bells (“Дзвоники дзвенять”): Дзвіночки
button

 

Шпилясті кобзарі — Jingle Bells (“Дзвоники дзвенять”): Приспів
button

 

Шпилясті кобзарі — Jingle Bells (“Дзвоники дзвенять”): Повна версія
button

 

Шпилясті кобзарі — Jingle Bells (“Дзвоники дзвенять”): Мелодія без вступу
button

 

Ближче до різдвяних свят ми отримуємо багато прохань надіслати мінусівку нашої версії для шкільних свят, виступів та концертів. Якщо ви бажаєте скачати мінусівку Jingle Bells (“Дзвоники дзвенять”), це можна зробити ось тут:
button

 

Якщо ви хочете заспівати “Дзвоники дзвенять”, завантажте вокальну партитуру Jingle Bells:
button

 

Для зручності ви також можете завантажити текст пісні “Дзвоники дзвенять” Jingle Bells:
button

 

Якщо немає під рукою бандури, цю пісню ви можете виконати на гітарі, завантаживши гітарні акорди пісні “Дзвоники дзвенять” Jingle Bells:
button

 

До речі, нещодавно відео з цуценятами на пісню “Дзвоники дзвенять” набрало 2 000 000 і продовжує збирати вподобання великих та маленьких українців. Пропонуємо ще раз переглянути цю атмосферну музичну історію.

Цього року ми також готуємо кілька музичних сюрпризів. Щоб нічого не пропустити — підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах: facebook, instagram та youtube.
Бандура — це круто!

RelatedPost